Dziś witam Was na odświeżonej nieco stronie. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobała i że będzie się Wam po niej łatwo poruszało. Wraz z tą zmianą mam zamiar pisać częściej i częściej pokazywać Wam uszyte przeze mnie rzeczy ( bo zaległości mam mnóstwo ;) . Chcę także wrzucać więcej instrukcji -tutoriali, żebyście z mojego bloga mogli czerpać nei tylko inspirację, ale też czegoś się nauczyć. To są plany na ten rok :) Trzymajcie kciuki!

A tymczasem kolejny prosty zestaw który wyszedł nie tak dawno spod mojej maszyny. Nic nie poradzę na to, że moje Maluchy najlepiej czują się w prostych, swobodnych fasonach :) Więc tym razem znów mamy bluzę i spodenki z mojego ulubionego wykroju z Ottobre  1/2014, model 20 ” Relaxed Fit”. A bluza to klasyczny raglan. Jeśli nie wiecie jak się za niego zabrać polecam mój tutorial.

Materiały na ubranka to oczywiście dzianiny. Na bluzkę użyłam jersey- melanż ecru możecie kupić TU, a krzyżyki TU. Obie dzianiny są fajnej jakości, były już kilka razy prane i nic złego się im nie stało.  Z kolei dzianina na spodnie to materiał, który trudno opisać. Bo niby jest to coś w rodzaju dresówki pętelkowej, ale jest cieńsze i bardziej lejące się. W każdym razie jest to bardzo przyjemny materiał, niestety za żadne skarby świata nie mogę sobie przypomnieć gdzie go nabyłam… Już mi się przypomniało – kupiłam ją w Outlet tkanin :)