DSC_0235

Dziś zestaw uszyty dla Wojcia. Pomysł na niego narodził się co ciekawe, podczas szycia bluzy dla mnie. Kupiłam piękną dzianinę w szare trójkąty – ostatnio często zaopatruję się u Mamy Smoka  ;) I zostało mi trochę tego materiału, nie chciałam szyć bluzy klona dla Wojtka, więc wymyśliłam, że połączę kilka różnych dzianin. Zaczęłam więc wygrzebywać z szafy pasujące mniej więcej do siebie kawałki różnych dzianin. Naprawdę każda część pochodzi z innego kawałka, nawet rękawy są różne :)

Jeśli chodzi o efekt to mi się podoba. Nie podejrzewałam, że aż tak fajnie można wykorzystać resztki zalegające w szafie. Więc dziewczyny i chłopaki – do dzieła!

Wykrój na spodnie powstał przez odrysowanie od innych. Dodałam kieszonkę i w ten sposób powstały musztardowe portasy ;) Na kieszonce naszyłam jeszcze kawałek taśmy ze smokami i rycerzami, ale do końca nie jestem co do niej przekonana…

Kapcie w auta, widoczne na niektórych zdjęciach także są mojego autorstwa. Chcecie wiedzieć jak je uszyć? Zajrzyjcie tu.

DSC_0243 DSC_0240 DSC_0239 DSC_0245 DSC_0246 DSC_0244 DSC_0236 DSC_0242