Każda dziewczynka ma w swojej szafie dużo sukienek, tak też jest w przypadku Heli. Bardzo lubi ubierać się w sukienki, ja bardzo lubię je dla niej szyć. Tę właśnie sukienkę uszyłam już dość dawno temu, ale musiała poczekać na swoją kolejkę, żeby pokazać się na blogu. Jest bardzo prosta i swobodna. Heli jest w niej bardzo wygodnie. To w dużej mierze zasługa miękkiej dzianiny, z której jest uszyta. Falbana na dole jest zrobiona z tkaniny w piękne kwiaty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do tej sukienki nie jest potrzebny żaden wykrój, można ją uszyć na podstawie bluzki, co pokazywałam już kiedyś tu.  Uszycie jej zajmuje naprawdę niewiele czasu, a efekt jest bardzo fajny. Przy szyciu tak uniwersalnych modeli warto za jednym razem uszyć dwie, albo nawet trzy sztuki. Ja robię tak bardzo często i dzięki temu Hela ma drugą identyczną w kroju sukienkę, ale uszytą z innych materiałów. Myślę, że jej zdjęcie pojawi się niebawem na moim profilu na facebooku: https://www.facebook.com/uszyjmimamo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcia udało nam się zrobić przy pięknej jesiennej pogodzie. Pewnie był to jeden z ostatnich tak ciepłych i słonecznych dni w tym roku… Plener okazał się niezwykle ciekawy dla dzieciaków, które były zafascynowane polem kukurydzy, zobaczyły jak rośnie. Przy okazji znalazły ślady sarenki, co również dało im mnóstwo radości :)
Robiąc te zdjęcia spędziliśmy bardzo miłe przedpołudnie.

Hela:
sukienka- Uszyj Mi Mamo
rajstopy – Calzedonia
buty – Clarks

Następnym razem coś dla chłopca, który lubi dinozaury, czyli szafa Wojcia!