Jak nie trudno zauważyć logo mojego bloga to  konik-pegaz. Postanowiłam wykorzystać jego urodę i zrobić z niego aplikację na bluzkę dla Heli. Wiedziałam, że to będzie dobry pomysł, ponieważ Hela bardzo lubi ubrania, na których są zwierzątka. A jeśli jeszcze ubranko jest różowe, u Heli następuje pełnia szczęścia.

Wiem, że wielokrotnie wypowiadałam się źle na temat koloru różowego, więc dlaczego szyję różowe ubranka? Ten odcień jest bardzo delikatny, pastelowy, nie razi mnie. Uważam też, że Hela wygląda w nim ładnie. A poza tym, nie mam czasami serca odmówić trzylatce takiej przyjemności :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bluzka uszyta jest z dzianiny dresowej z dodatkiem elastanu kupionej we wspaniałym sklepie-hurtowni  Krysbea w Wesołej (ul. Jeździecka 3A). Aplikacja z konikiem to bawełna, którą dostałam jakiś czas temu w prezencie. Falbanka na dole zrobiona jest z cieniutkiej siateczki kupionej też w Krysbea. Wykrój to wielokrotnie powtarzany przeze mnie model „16 Raide T-shirt” z Ottobre design nr 6/2012, dodałam tylko falbankę na dole.

Może niektórzy z Was widzieli już podobną bluzeczkę, a w zasadzie tunikę na moim fanpage’u na Facebooku, tam występowała w innych kolorach. Wiem, że nowa właścicielka jest z niej bardzo zadowolona. A Wam się podoba, czy jest za „słodko”? Czekam na Wasze komentarze!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hela:

– bluzka – Uszyj Mi Mamo
– spodnie – Cubus
– buty – Clarks